MP CMS - System Zarządzania Treścią

Prostota obsługi, wielkie możliwości

AUTORYZACJA!
Dostęp do instrukcji oraz poradników tylko po zalogowaniu. Jeśli jesteś naszym Klientem i nie masz jeszcze dostępu, skontaktuj się z Administratorem.

Porady

Jak utworzyć Fotoblog?

W poradniku tym dowiedzą się Państwo jak utworzyć nową podstronę, która może posłużyć jako multimedialny post na blogu oraz jak skonfigurować w tym celu kategorię. Poradnik ten wykorzystuje elementy przedstawione w poradnikach "jak utworzyć album", "jak tworzyć kategorię" i "jak tworzyć nowe strony".
Czytaj

Jak utworzyć Album / Galerię?

W poradniku tym dowidzą się Państwo jak utworzyć zakładkę ze zdjęciami zawierającą zdjęcia z danego albumu lub zdjęcia z danej galerii z podziałem na albumy. Zdjęcia wgrane do konkretnych albumów mogą zostać wywołane następnie w dowolnej stronie (zakładce) przy użyciu krótkich tagów (ang. short tags).
Czytaj

Jak utworzyć nową podstronę /...

W poradniku tym dowidzą się Państwo jak utworzyć nową podstronę, która może zostać wykorzystana w zależności od potrzeb do zaprezentowania: oferty firmy, galerii, albumu, zakładki kontaktu czy też może posłużyć jako typowy post na blogu. W związku z mnogością ustawień definiowanych dla każdej strony indywidualnie jest to podstawowy poradnik w tej instrukcji.
Czytaj

Jak utworzyć kategorię podobnych...

W poradniku tym dowiedzą się Państwo jak utworzyć nową kategorię wymaganą do zaprezentowania na w jednej zakładce listy powiązanych tematycznie stron. Mogą to być strony z ofertą, posortowane tematyczne wpisy na blogu lub poradniki. Jeśli podstrona / zakładka służy do prezentowana galerii można także umieścić w Kategorii zakładki z podziałem na galerie.
Czytaj

Jak korzystać z edytora wizualnego...

W poradniku tym dowidzą się Państwo jak wprowadzać poprawnie Treść poprzez Edytor wizualny TinyMCE dostępny w Panelu Administracyjnym. poruszone tu zostaną ważne kwestie zarówno dla początkujących użytkowników jak i bardziej zaawansowanych którzy chcą wykorzystać edytor do tworzenia bardziej rozbudowanych struktur.
Czytaj