MP CMS - System Zarządzania Treścią

Prostota obsługi, wielkie możliwości

AUTORYZACJA!
Dostęp do instrukcji oraz poradników tylko po zalogowaniu. Jeśli jesteś naszym Klientem i nie masz jeszcze dostępu, skontaktuj się z Administratorem.
W kategorii: Portfolio

Prosta wizytówka firmowa dla klientów z Niemiec prezentujący ofertę gabinetu medycyny estetycznej . Całość wykonania ujęto w rzadko spotykanym ostatnio w tego typie strony układzie - w tradycyjnej zakładkowej formie, a nie w budowie one-page, która bije od kilku lat rekordy popularności zarówno w prostych jak i bardziej rozbudowanych realizacjach. Prosty ale elegancki szablon dopełniają wkomponowane zdjęcia oraz realizacje kosmetologa przez co witryna zbiera na zachodzie pozytywne komentarze, a sama strona firmowa zdaniem Klienta otrzymuje bardzo dobry feedback od internautów z Niemiec. Wizytówkę napędza MP CMS w wersji 5.5 czyli ostatnia wersja autorskiego Systemu Zarządzania Treścią.

Strona została opatrzona w nowoczesny szablon graficzny który dzięki zastosowaniu Bootstrap jest responsywny i daje możliwość wyświetlania strony www za pomocą urządzeń mobilnych.

W roku 2022 strona przeszła mały lifting, a dopełnieniem współpracy w najbliższym czasie będzie wdrożenie systemu rezerwacji i kalendarza.

  • Strona dynamiczna zbudowana w oparciu o nasz System Zarządzania Treścią MP CMS 5.5
  • Użyte technologie i języki: jQuery, HTML5, CSS3, PHP + MySQL,
  • Strona responsywna dostosowana do urządzeń mobilnych - Responsive Web Design (RWD).

Dodaj Opinię

Captcha
Anuluj Prześlij

Opinie (0), bądź pierwszy