MP CMS - System Zarządzania Treścią

Prostota obsługi, wielkie możliwości

AUTORYZACJA!
Dostęp do instrukcji oraz poradników tylko po zalogowaniu. Jeśli jesteś naszym Klientem i nie masz jeszcze dostępu, skontaktuj się z Administratorem.
Rozmiar (wysokość / szerokość obrazków może być dowolny panorama/kwadrat w orientacji poziomej/pionowej jednak istotne by wszystkie zdjęcia z danego albumu były przycięte do tego samego rozmiaru. Efekt różnych rozmiarów zdjęć zaprezentowany jest na końcu tej strony.
Zawartość tej zakładki może się wolno ładować na wolnym łączu internetowym z powodu dużej ilości zdjęć oraz wykorzystanych kodów wywołujących.

Slider: Album ID = 2

  • Test

Album Miniatury: Album ID = 2


Album Duży: Album ID = 2

Zdjęcie Duże: Zdjęcie ID = 17

Zdjęcia Duże: Zdjęcia ID = 17 , ID = 18, ID = 16

[image=17,18,16]

Galeria - Albumy (3 kolumny): Galeria ID = 1

Galeria Wyrównana - Albumy (3 kolumny): Galeria ID = 1

Poniżej znajdą Państwo przykład niepoprawnego opublikowania zdjęć w albumach - zdjęcia nie zostały poddane obróbce - nie zostały poprzycinane do tego samego rozmiaru a typ  prezentacji zdjęć nie poddał jej przeskalowaniu, więc efekt ich prezentacji jest niezadowalający.

Album Miniatury - Zdjęcia nie przycięte: Album ID = 8

Poniżej Album został wczytany przy pomocy kodu album-fit=ID a tym samym zdjęcia z albumu zostały zaprezentowane w tym samym rozmiarze. Poszczególne fragmenty zdjęć zostały ukryte.

Album Miniatury Wyrównane: Album ID = 8

Album Slider + Miniatury

Album Karuzela

Poniżej znajdą Państwo przykład konstrukcji rotatora slajdów korzystającego z albumu w którym zdjęcia mają różne wymiary. Slider ulega skalowaniu.

Album Slider: Zdjęcia nie przycięte

Dodaj Opinię

Captcha
Anuluj Prześlij

Opinie (0), bądź pierwszy