MP CMS - System Zarządzania Treścią

Prostota obsługi, wielkie możliwości

AUTORYZACJA!
Dostęp do instrukcji oraz poradników tylko po zalogowaniu. Jeśli jesteś naszym Klientem i nie masz jeszcze dostępu, skontaktuj się z Administratorem.

Przykład 1

Oznaczanie lokalizacji punktami niekoniecznie klikalnymi. Możliwość zdefiniowania własnego wyglądu znacznika z określonej lokalizacji na koncie hostingowym. Optymalne wymiary dla własnego znacznika około 40x40 pikseli.
Białoruś
Czechy
Hel
Medyńscy ProjektowanieMedyńscy Projektowanie

Przykład 2

Oznaczanie z wykorzystaniem stron wewnętrznych przygotowanych za pomocą CMS. Znacznik wskazuje wybrana zakładkę wraz z jej tytułem oraz tekstem wprowadzającym.
Strona Zewnętrzna
Strona Demonstracyjna - Domyślne Miniatury Zdjęć
Strona ta prezentuje sposób wyświetlenia zdjęć w Albumie lub miniatur albumów z Galerii o domyślnym wyglądzie miniatur,...
>>
najedź myszką
Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ)
W dziale tym znajdą Państwo najczęściej poruszane pytania dotyczące funkcjonowania MP CMS oraz zagadnień ogólnych....
>>

Przykład 3

Oznaczanie zdjęć za pomocą linków zewnętrznych na przykład w celu zaprezentowania użytych w projektach materiałów. Niemniej strony zewnętrznej (jej tytułu, opisu czy zdjęcia) nie można zaprezentować w dymku jak w przykładzie powyżej. Aby zaprezentować np przedmioty w taki sposób (jak w serwisie Homebook), zakładki do których kierujemy muszą zostać utworzone w obrębie własnego serwisu www.
Donica Cubico 30
Stolik Lisa Plus
Dywan Bird Inspire