MP CMS - System Zarządzania Treścią

Prostota obsługi, wielkie możliwości

AUTORYZACJA!
Dostęp do instrukcji oraz poradników tylko po zalogowaniu. Jeśli jesteś naszym Klientem i nie masz jeszcze dostępu, skontaktuj się z Administratorem.
Strona ta ma ustawienia Dostęp ustawione na .Prywatne. Dzięki temu żaden człowiek lub robot indeksujący nie znający do niej bezpośredniego linku, nie będzie miał dostępu do jej zawartości. Strona ta nie zostanie zindeksowana przez wyszukiwarki internetowe (nie znajdziemy linku np. w Google), nie zostanie wyszczególniona w Mapie Strony ani w pliku sitemap.xml, który generowany jest automatycznie i pomaga indeksować podstrony serwisu. Zawartość tej strony nie zostanie też zaprezentowana w żadnej Kategorii ani w wyszukiwarce na stronie. Dzięki temu dostęp do treści poniżej będzie miała tylko osoba która otrzyma link http://www.mp-cms.pl/strona-demonstracyjna-strona-prywatna od Administratora, lub osoby która dostała go od Administratora i rozpowszechniła dalej.
Umieszczenie tego linku (odnośnika) w jakiejś zakładce ręcznie (np w treści innej zakładki) da do niej dostęp osobie która to link znajdzie i kliknie. Zakładka taka musi też mieć zdefiniowany alias (link) żeby nie dało się jej wyświetlić za pomocą domyślnego linku w stylu http://domena.pl/[ID]-[tytuł-srony] jak na przykład ta Zakładka.